کد خبر: 523تاریخ انتشار : ۰:۵۳:۰۱ - سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴

زادگاه رئیس جمهور میزبان اولین همایش بزرگ روحانی تنها نیست

مهدی غلامی سرخه دبیر این جشن ملی ،تحقق شعار سال مبنی بر همدلی و همزبانی دولت و ملت و گرامی داشت سالروز حماسه ماندگار مردم ایران سرافراز مبنی بر انتخاب پرچمدار تدبیر و امید را از جمله اهداف برشمرد. در این جشن و همایش بزرگ ملی که بعد از نماز مغرب و عشاء روز پنجشنبه […]

زادگاه رئیس جمهور میزبان اولین همایش بزرگ روحانی تنها نیست

مهدی غلامی سرخه دبیر این جشن ملی ،تحقق شعار سال مبنی بر همدلی و همزبانی دولت و ملت و گرامی داشت سالروز حماسه ماندگار مردم ایران سرافراز مبنی بر انتخاب پرچمدار تدبیر و امید را از جمله اهداف برشمرد.
در این جشن و همایش بزرگ ملی که بعد از نماز مغرب و عشاء روز پنجشنبه در پارک ملت سرخه برگزار می شود، برخی از مدیران عالیرتبه دولت و هنرمندان مطرح کشوری حضور خواهند یافت .
قرار است در این مراسم از طرح تجسمی موسوم به اپتاک تصویر رئیس جمهوری اسلامی ایران و فرزند برومند مردم شریف شهرستان سرخه رونمایی شود.
لازم بذکر است جشن بزرگداشت ۲۴ خرداد ، روز تدبیر و امید ، که بصورت خودجوش به همت مردمان شریف شهرسرخه برگزار میشود با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری از جمله شعر خوانی شاعر خوب کشور افشین علا ، اجرای موسیقی توسط گروه مهدی فرشچی ، نورافشانی و تقدیر از خانواده های شهدای هسته ایی همراه خواهد بود.
مهدی غلامی افزود برنامه فوق با حمایت مردمی و همچنین حمایت ستاد حامیان دکتر حسن روحانی در استان سمنان برگزار خواهد شد و زادگاه رئیس جمهور محترم آمادگی میزبانی عموم علاقمندان به دولت تدبیر و امید در مراسم فوق خواهد بود.

کلمات کلیدی :