کد خبر: 618تاریخ انتشار : ۲۳:۳۳:۳۹ - دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

طائب، فرمانده قرارگاه عمار:

دیگر ضرورتی ندارد که به اظهارات آقای هاشمی اعتراض کنیم چرا که ایشان چندین وقت است که حرف‌های خلاف تاریخ و عقل می‌زند

پایتخت ما: رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با انتقاد از توهین هاشمی به دولت احمدی‌نژاد، گفت: همان روحانیتی که ۸۴ از احمدی‌نژاد حمایت کرد، پیش‌تر حامی هاشمی بود؛ روحانیت در مقابل اشتباهات هاشمی به مراتب بیشتر از اشتباهات احمدی‌نژاد تسامح داشته است.   حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با اشاره به […]

دیگر ضرورتی ندارد که به اظهارات آقای هاشمی اعتراض کنیم چرا که ایشان چندین وقت است که حرف‌های خلاف تاریخ و عقل می‌زند

پایتخت ما: رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با انتقاد از توهین هاشمی به دولت احمدی‌نژاد، گفت: همان روحانیتی که ۸۴ از احمدی‌نژاد حمایت کرد، پیش‌تر حامی هاشمی بود؛ روحانیت در مقابل اشتباهات هاشمی به مراتب بیشتر از اشتباهات احمدی‌نژاد تسامح داشته است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با اشاره به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی که دولت ۸ ساله احمدی‌نژاد را به مرض های تشبیه کرده بود، گفت: به نظرم بعد از آنکه شورای نگهبان، صلاحیت آقای هاشمی را به دلیل ناتوانی جسمی و کهولت احراز نکرد، دیگر ضرورتی ندارد که به اظهارات آقای هاشمی اعتراض کنیم چرا که ایشان چندین وقت است که حرف‌های خلاف تاریخ و عقل می‌زند که نشان می‌دهد هیچ فکری پشت آن نیست.

 

وی با بیان اینکه اظهارات هاشمی رفسنجانی علیه دولت احمدی‌نژاد درباره مسائل اقتصادی بود، افزود: آنچه آقای هاشمی درباره وضعیت اقتصادی دولت آقای احمدی‌نژاد مطرح کرد از ایشان پذیرفته نیست چرا که اولاً، این ادعا باید توسط اقتصاددانان مطرح شود که تاکنون مطرح نشده است و ثانیا وضعیت نامناسب اقتصادی که در دولت سازندگی بنا گذاشته شد اثرش به دولت احمدی‌نژاد هم رسید.

 

طائب با اشاره به اظهارات هاشمی رفسنجانی که روحانیت را به دلیل حمایت از احمدی‌نژاد متهم کرده بود، تاکید کرد: همان روحانیتی که سال ۸۴ از آقای احمدی‌نژاد حمایت کرده بود، در انتخابات که هاشمی پیروز شد نیز از ایشان حمایت کرده بودند لذا متهم کردن روحانیت قابل قبول نیست. روحانیت از نقاط قوت دولت احمدی‌نژاد حمایت کرد.

 

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: اگر آقای هاشمی مطالعه‌اش را بیشتر کند متوجه خواهد شد که روحانیت در مواجهه با دولت ایشان و احمدی‌نژاد، بیشترین تسامح را با دولت سازندگی داشتند و انصافاً در مقابل اشتباهات احمدی‌نژاد هیچ تسامحی نکردند در حالی درباره سیاست‌های غلط هاشمی، تسامح زیادی کرده بودند.

 

وی افزود: آقای هاشمی در حالی روحانیت را به حمایت مجدد از احمدی‌نژاد حمایت می‌کند که باید گفت، متاسفانه برخی روحانیون نزدیک به ایشان، علی‌رغم بینات فراوان از هاشمی حمایت می‌کنند.

 

تسنیم/

کلمات کلیدی :