کد خبر: 629تاریخ انتشار : ۱۴:۱۸:۳۱ - پنج شنبه ۴ تیر ۱۳۹۴

سخنرانان زن افطاری رئیس‌جمهوری چه کسانی بودند؟ / نیمی از سخنرانان اصلاح‌طلب، زن بودند!

    ضیافت افطاری حسن روحانی رئیس‌جمهور چهارشنبه سوم تیرماه با حضور شخصیت‌های سیاسی و احزاب اصلاح‌طلب و اصولگرا در سالن اجلاس سران برگزار شد و سه نفر از اصولگرایان و چهار نفر از اصلاح‌طلبان به سخنرانی پرداختند.   به گزارش پایتخت ما، در این مراسم غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان، قدرت‌الله علیخانی مشاور رئیس […]

سخنرانان زن افطاری رئیس‌جمهوری چه کسانی بودند؟ / نیمی از سخنرانان اصلاح‌طلب، زن بودند!

 

 

ضیافت افطاری حسن روحانی رئیس‌جمهور چهارشنبه سوم تیرماه با حضور شخصیت‌های سیاسی و احزاب اصلاح‌طلب و اصولگرا در سالن اجلاس سران برگزار شد و سه نفر از اصولگرایان و چهار نفر از اصلاح‌طلبان به سخنرانی پرداختند.

 

به گزارش پایتخت ما، در این مراسم غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان، قدرت‌الله علیخانی مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران، فاطمه راکعی عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، اسدالله بادامچیان عضو حزب مؤتلفه و الهه کولایی عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب صحبت کردند.

 

به این ترتیب کولایی و راکعی تنها بانوانی بودند در این مراسم سخنرانی کردند و به همراه علیخانی و کرباسچی جمع ۴ نفره اصلاح‌طلبان را تشکیل می‌دادند. ظاهرا جریان اصول‌گرای هیچ بانویی را لایق حضور در این تریبون سیاسی ندانسته است!

 

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :