کد خبر: 1467تاریخ انتشار : ۱۰:۴۹:۵۶ - دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

كريمي قدوسي، نماينده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی:

آقای هاشمی! مردم از شما می‌خواهند که خود را خانه‌نشین کنید و بیش از این انقلاب و نظام را زحمت ندهید

آقای هاشمی! مردم از شما می‌خواهند که خود را خانه‌نشین کنید و بیش از این انقلاب و نظام را زحمت ندهید. شما در راس فتنه ۸۸ بوده‌اید و با تمام توان خود در مقابل امام، انقلاب و شهدا و ملت ایستادید و امنیت جمهوری اسلامی را به طور جدید تهدید کردید و امروز هم با سوءاستفاده از ظرفیت دولت یازدهم این راه را ادامه می‌دهید.

آقای هاشمی! مردم از شما می‌خواهند که خود را خانه‌نشین کنید و بیش از این انقلاب و نظام را زحمت ندهید

به گزارش پایتخت ما، جواد کریمی قدوسی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس (۱۸ مرداد ۹۴) گفت: جناب آقای هاشمی رفسنجانی جناب عالی و برخی از اعضای خانواده‌تان بنا بر مشاهده‌های آشکار ملت و مستند به گزارش‌های دقیق اطلاعاتی و امنیتی و گزارش قوی قرائت شده ۷۰۰ صفحه‌ای کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی در مجلس هشتم در راس فتنه ۸۸ بوده‌اید و با تمام توان خود در مقابل امام، انقلاب و شهدا و ملت ایستادید و امنیت جمهوری اسلامی را به طور جدید تهدید کردید و امروز هم با سوءاستفاده از ظرفیت دولت یازدهم این راه را ادامه می‌دهید.

وی ادامه داد: در این ایام شما با ادبیات جدیدی همچون رفتار مستکبران با ولی نعمتان انقلاب(روستائیان عزیز) بازخوانی مکرر داستان خانه نشینی امیرالمومنین علی(ع) و اخلال در راهبردهای جمهوری اسلامی در سیاست خارجی و جلوگیری از اجرای حکم فرزندانتان(مهدی) که توسط قضات صادر شده و نماد اجرای عدالت در دهه چهارم انقلاب است به مقابله با ارزش‌های انقلاب اسلامی ادامه می‌دهید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: آقای هاشمی مطمئن باشید که اگر دوباره بخواهید از خطوط قرمز انقلاب، امام و شهدا و جوانان غیور این زمان عبور کنید و مسیر فتنه را ادامه دهید در این صورت و در حالی که ملت حجت را بر شما تمام کرده با هزاران لشکر عشق آماده در مقابل شما و فامیل‌های ثروت و خانواده‌های قدرت هم فرهنگ با فتنه که در پی تبدیل نظام به سلطنت هستند خواهند ایستاد و کار را برای همیشه تمام خواهند کرد.

کریم قدوسی ادامه داد: آقای هاشمی مردم از شما می‌خواهند که خود را خانه نشین کنید و بیش از این انقلاب و نظام را زحمت ندهید.

وی افزود: اتاق فکر فتنه و توطئه علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران در این ایام با انرژی حاصل از مذاکرات و توافق راهبردهایی را فرماندهی و دستورالعمل‌های اجرای صادر می‌کند که تحمیل قطعنامه و توافقی مهندسی شده زیر شبه تهدید با جوهر‌ای فتنه‌ای عظیم و طولانی برای به زانو درآوردن انقلاب اسلامی از آن جمله است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این جریان همچنین در صدد بزک کردن چهره منفور آمریکا برای ملت جهت گرفتن عزم استکبارستیزی امت و معطل گذاشتن اقتدار و امنیت و ظرفیت ملی در برابر تهدیدات روزافزون و متوقف کردن تولید علم در کشور که منشا تولید قدرت است با تحمیل فرهنگ ما نمی‌توانیم است.

کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: این جریان در صدد است تا دو قطبی کردن جامعه نخبگان مسئولان و مردم با استفاده کامل از قدرت رسانه‌ای نظام سلطه و رسانه‌های زنجیره‌ای مواجب بگیر داخلی و جریان منحط غرب‌گرا و کتمان واقعیت‌ها با رفتارهای دوگانه در قول و عمل برخی از مسئولان و سپردن امور اجرایی فرهنگی، سیاسی و مدیریتی به دست کودتاچیان فتنه ۸۸ را محقق سازد.

وی افزود: تضعیف و ایجاد رخنه در قدرت دفاعی و امنیتی با بازکردن پای جاسوسان آمریکایی و غربی به داخل،‌ایجاد تردید در دوستانه انقلاب و جریان مقاومت و استمرار حمایت ملت ایران ، تیز کردن چاقوی استکبار و تکفیری‌های سعودی زیر گلوی مقاومت در منطقه، یمن، فلسطین،‌ سوریه، حزب الله،‌عراق،‌بحرین با قطعنامه جدید، خیز برداشتن برای تغییر ساختار قدرت در جمهوری اسلامی توسط جریان فتنه و غرب‌گرا برای فصل مجلس دهم و مجلس خبرگان رهبری از دیگر برنامه‌های این گروه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: این جریان همچنین درصدد تشکیک و اخلال در سیاست خارجی برای نفوذ دادن نظام سلطه با باز کردن دروازه‌های کشور به روی آمریکا و انگلیس، تهدید بعضی از مسئولان و مقامات کشور برای ایجاد بمبست در کشور و بر زمین گذاشتن راهبرد اقتصاد مقاومتی با تحمیل فکر تحریم هراسی و بر زمین گذاشتن فرامین رهبری بازی سازی آن با دغل بازی برای عبور از همه خطوط قرمز اسلام و انقلاب و ایجاد تهدید در ادامه راه انقلاب و آرمان‌های اسلام عزیز است.

کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: احکام صادر شده مقام معظم رهبری در موضوع هسته‌ای در دیدار مسئولان نظام جمهوری اسلامی در ماه مبارک رمضان صرفا تاکتیکی برای پیشبرد مذاکرات نبود بلکه تعیین این خطوط قرمز برای حفظ اصول و آرمان‌ها و استقلال سیاسی با در نظر داشتن شرایط منطقه داخلی و دولت بود.

وی افزود: سرانجام مذاکرات نفس گیر با زحمات دست اندرکاران آن به انتهای راه خود رسید و جمع‌بندی حاصل شد در این توافق همه خطوط قرمز ملت و رهبری معظم انقلاب و مجلس نادیده گرفته شد ملت و جوانان،‌بازار تولید، صنعت و تولید انتظار داشتند که در ازای واگذاری همه دوره‌های گرانبهای خود در صنعت هسته‌ای که حق مسلم ملت بود و حق دیگر خود به تثبیت حق غنی سازی در مقیاس صنعتی و نه دکوری،‌ تحقیق و توسعه بدون محدودیت، لغو همه تحریم‌ها در روز آغاز بود دست یابند ولی به این حق هم نرسیدند.

وی در پایان گفت: ملت از فرزندان قهرمان خود در نیروهای مسلح استدعا دارند تا با انجام یک رزمایش عظیم موشکی مرهمی بر شنیدن این همه تهدید و تحقیر از بزدلان آمریکایی بگذارند تا برای همیشه قدرت و اقتدار خودشان را در این شرایط تثبیت کنند.

 

  1. حامیان هاشمی می‌گه:

    خیلی جالبه بعضیا از طرف مردم حرف میزنند.
    ما همه پشتیبان آیت الله هاشمی هستیم تا پای جان…