کد خبر: 1429تاریخ انتشار : ۱۳:۲۳:۴۷ - یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴

تتلو واکنش نشان داد:

دلگیری تتلو از اظهارات نماینده‌ی مردم ساری در مجلس شورای اسلامی

تلاش برای حضور خواننده‌هایی که بدون رعایت هنجارهای جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور فعالیت می‌کردند یا به ‌صورت زیرزمینی در داخل کشور اقدام به ساخت موسیقی، کلیپ و ترانه می‌کنند، مادامی که مهر تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر تولیدات آنها نخورد، خلاف قانون است و بر‌همین‌ اساس هنرنمایی و هنرمندی این افراد تخلف محسوب می‌شود

دلگیری تتلو از اظهارات نماینده‌ی مردم ساری در مجلس شورای اسلامی

در مورد توافق هسته‌ای همه اظهار نظر کرده‌اند! از دانشجوها و فلاسفه بگیر تا بقال سر کوچه، راننده تاکسی‌ها، خوانندگان، شعرا، بازیگران و…! اما یکی از این واکنش‌ها مربوط به خواننده‌ایِ است که سابقا فعالیت زیرزمینی داشته و به تازگی سرش به سنگ خورده و منقلب گشته است و واکنش این رَپِرِ سابق، نسبت به سایر واکنش‌ها، سر و صدای بیشتری به راه انداخت. این «هنرمند» کسی نیست جز «امیر تتلو»! وی با انتشار کلیپ خود به توافق هسته‌ای واکنش نشان داد. «انرژی هسته‌ای» نام کلیپی بود که امیرحسین مقصودلو یا همان «امیر تتلو» برای اثر خود برگزید و این کلیپ، هم‌زمان با توافق وین در فضای مجازی منتشر شد. پس از انتشار این فیلم بازتاب‌های گسترده‌ای نسبت به آن صورت گرفته و حتی برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به آن واکنش نشان دادند.

سیدرمضان شجاعی‌ کیاسری، نماینده مردم‌ ساری و میانرود، به سایت «خانه ملت» گفته است: «تلاش برای حضور خواننده‌هایی که بدون رعایت هنجارهای جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور فعالیت می‌کردند یا به ‌صورت زیرزمینی در داخل کشور اقدام به ساخت موسیقی، کلیپ و ترانه می‌کنند، مادامی که مهر تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر تولیدات آنها نخورد، خلاف قانون است و بر‌همین‌ اساس هنرنمایی و هنرمندی این افراد تخلف محسوب می‌شود.» جالب است که نماینده مردم ساری این کلیپ را هنرنمایی و هنرمندی دانسته است.

هم‌چنین وی ادامه داده است: «افراد و ارگان‌هایی که زمینه اجرا و فعالیت را برای اشخاصی که مجوزی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای فعالیت هنری خود دریافت نکرده‌اند، فراهم می‌کنند، مرتکب عمل خلاف قانون شده‌اند. حضور خواننده زیرزمینی در اماکن نظامی و انتظامی و بهره‌گیری از اموال این ارگان‌ها برای ساخت کلیپ، هرچند که محتوا و مضمون ملی داشته باشد، قابل پیگرد و برخورد قانونی است.»

اما خود امیرتتلو شنبه به اظهارات نماینده‌ی ساری واکنش نشان داد و در صفحه‌ی فیسبوک خود نوشت:

«‌شنیدم که یکى از نمایندگانِ مجلس از کار انرژیِ هسته اى ناراضى بودند و در جوابِ این دوستِ عزیزِمون باید بنویسم که شما چرا ؟!؟ آخه از مردمِ سارى و شمال که انقدر بامحبتن واقعاً انتظار نداشتم چون قبل تر از این سَرِ پرونده ى چاقو خوردنِ دستَم در شمال ، نمایندگان و مسئولینِ شمالى رو زیارت کردم و واقعاً با محبت با عشق بودن و جا داره یک تشکرِ دیگه هم بابتِ اون داستان حتى از دادستانى بکنم و واقعاً همه هنر دوست و با معرفتن و با عشق کارِ مارو راه انداختن و مجرمین رو دستگیر کردن !! البته در مورد این موضوع هم من فکر میکنم که سوءتفاهم شده چون ما مجوز ساخت و ورود به جاهایى که فیلمبردارى کردیم رو داشتیم اما طبیعتاً به خاطر اینکه اولین کار بود و تجربه ى ما کم ، خُب ما نتونستیم رضایتِ همه ى ارگان هارو جلب کنیم ولى این قول رو بهتون میدم که تو کارِ بعدى هم مسئله ى مهم ترى از دغدغه هاى کشور عزیزمون رو انتخاب کنیم و هم هماهنگیامون رو بیشتر مدیریت کنیم که ایشالا پیشِ شما و هم نظرانتون هم رو سفید باشیم ! در آخر ممنون از نظرتون و باعث افتخارم هست که کارم رو گوش دادین و از خداوند براتون سلامتى و موفقیت میخوام ️♥ ۶»