کد خبر: 799تاریخ انتشار : ۱۰:۳۱:۲۷ - یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴

دلواپسان تلاش می‌کنند مردم را مایوس کنند

دلواپسان بعداز توافق هسته ای چه بهانه ای برای کارشکنی درکار دولت تدبیروامید دارند؟   هرجه بتواتند سنگ اندازی خواهند کرد و میخواهند شیرینی توافق را با بهانه های واهی به کأم ملت تلخ کنند .ان ها سعی می کنند به ستیزه جویی با دولت اعتدال ادامه دهند و با طرح مسائل تنش زا و […]

دلواپسان تلاش می‌کنند مردم را مایوس کنند

دلواپسان بعداز توافق هسته ای چه بهانه ای برای کارشکنی درکار دولت تدبیروامید دارند؟

 

هرجه بتواتند سنگ اندازی خواهند کرد و میخواهند شیرینی توافق را با بهانه های واهی به کأم ملت تلخ کنند .ان ها سعی می کنند به ستیزه جویی با دولت اعتدال ادامه دهند و با طرح مسائل تنش زا و موضع کیری های تند مانع اجرایی شدن توافق شوند اما با توجه به جدیت دولت و موضع نظام بعید است که راه به جایی ببرند.

انگیزه دلواپسان برای هجمه به دولت روحانی درچند ماه باقی مانده سال۹۴ چیست؟

 

ان ها تمام محاسباتشان در مسأله ی هسته ای غلط از أب در امد برخی از انان از رانت هایی که بواسطه ی تحریم ها نصیبشان میشد محروم می شوند، این امر برایشان کران است لذا تمام سعی خود را خواهند کرد تا دولت را زمینگیر کنند تا بدنه ی دولت را نا امید سازند و مردم را مایوس کنند اما مردم ما خوشبختانه دست ان ها را خوانده اند و تبلیغات انان علیه دولت برایشان سودی نخواهد داشت.

با توافق هسته ای وضعیت دلواپسان درانتخابات مجلس دهم چکونه رقم می خورد؟

 

بالاخره عملکرد مجلس در حمایت از کارهایی که در دولت قبل انجام شد و موجبات تحریم ها و صدور قطعنامه علیه ایران إسلامی را فراهم کرد، از نظر مردم محو نمی شود. قطعا عملکرد مجلس و عدم نظارت بر دولت کذشته و مسائل کوناکونی که در حوزه ی اقتصاد اتفاق افتاد و برخی دست اندازی ها در این حوزه که نیاز به نظارت بیشتر مجلس داشت از چشم مردم دور نخواهد ماند و مردم در انتخابات آتی با رایشان این موارد را نسبت به ان دسته نمایندکانی که در این وضعیت نقش داشته اند لحاظ خواهند کرد.