کد خبر: 16657تاریخ انتشار : ۳:۱۷:۱۸ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

علی نظری- سردبیر روزنامه مستقل

آقای مطهری! مدافع آقازاده های رانت خوار نشوید

انتظار نبود علی مطهری با شجاعت مثال زدنی‌اش به نماد دفاع از آقازاده‌های چپاول‌گر بیت المال تبدیل شود. دختران و پسران بی‌کفایت که بعضاً ضریب هوشی بالایی هم ندارند و از ابتکار و هوشمندی در پیشبرد امور کشور بهره‌ای نبرده‌اند، مالک بلا منازع پست‌های کلیدی اقتصادی کشور شده و مانند اختاپوس بر سرمایه‌های عمومی چنگ انداخته‌اند. اکنون که لشگر ده میلیونی تحصیل-کردگان بیکار چشم به بازار کار دوخته‌اند، آقازاده‌ها بر مناصب مدیریتی دستگاه‌ها و سازمان‌ها تکیه زده و حقوق‌های نجومی می‌گیرند.

آقای  مطهری!   مدافع  آقازاده  های   رانت خوار نشوید

انتظار نبود علی مطهری با شجاعت مثال زدنی‌اش به نماد دفاع از آقازاده‌های چپاول‌گر بیت المال تبدیل شود. دختران  و پسران بی‌کفایت که بعضاً ضریب هوشی بالایی هم ندارند و از ابتکار و هوشمندی در پیشبرد امور کشور بهره‌ای نبرده‌اند، مالک بلا منازع پست‌های کلیدی اقتصادی کشور شده و مانند اختاپوس بر سرمایه‌های عمومی چنگ انداخته‌اند. اکنون که لشگر ده میلیونی تحصیل-کردگان بیکار چشم به بازار کار دوخته‌اند، آقازاده‌ها بر مناصب مدیریتی دستگاه‌ها و سازمان‌ها تکیه زده و حقوق‌های نجومی می‌گیرند.

جناب آقای مطهری، افکار عمومی شما را به عنوان فردی حق‌جو و عدالت‌خواه می‌شناسد، اما بعد از اینکه خبری در رسانه‌های مجازی مبنی بر فعالیت فرزند گرامی در مدیریت یکی از مناطق شهرداری منتشر شد، چنین از کوره به در رفتید و بر منتقدین آقازاده‌ها می‌تازید؟!

فرموده‌اید: در مسئله آقازادگی برخی رسانه‌ها بی‌انصافی می‌کنند! واقعا اعتراض دردمندانه جوانان بیکار و اولیای شرمنده مقابل فرزندان فرهیخته و تحصیلکرده خویش، به زد و بند آقایان صاحب نفوذ در سیستم و کسب امتیاز مدیریتی برای نورچشمی‌ها، بی‌انصافی است؟

آقازاده زیر چهل ساله که با مدرک فوق لیسانس به لطف عموی گرامی جایگاه صدها اقتصاددان در کرسی نفر پنجم سیستم بانکی کشور را غصب کرده است، قابل اعتراض نیست؟

اگر رسانه‌ای به این ظلم آشکار اعتراض نمود آیا مرتکب بی‌انصافی شده است؟

آقای مطهری اگر آقازاده‌ای ۳۰۰۰ زمین از شهردار پیشین پایتخت کادو گرفت و سپس همان زمین را به نهادی فروخت و وجه ناقابل! را با اخوان گرامی تقسیم کرد! کسی نباید فریاد وا بیت المال را سر دهد؟ و اگرکسی اعتراض نماید، از نگاه شما بی‌انصاف و عوام‌فریب است؟

ریا و نفاق و عوام‌فریبی را آقایانی مرتکب شده‌اند که بیت‌المال را ملک طلق پدری خویش می‌دانند و بی‌اعتنا به سیل مشکلات جوانان بیکار، برای دردانه خویش نه تنها شغل دست و پا می‌کنند بلکه مدیریت بر دستگاه‌های دولتی را به ناحق از جوانان شایسته می‌ستانند و به فرزندان پرادعای خویش می‌سپارند.

جناب مطهری اگر مطبوعه و یا رسانه‌ای فریاد زد چرا آقازاده‌های ۳۰تا ۴۰ ساله بدون هیچ‌گونه تجربه و سابقه‌ای در مسندهای حساس و نامرتبط با تحصیلات نشسته‌اند و از مدیر کلی تا مدیر عاملی را  ابتدا طی طریق و سپس غصب می‌ کنند، آیا مرتکب عوامفریبی شده‌اند؟

کلمات کلیدی :