کد خبر: 16401تاریخ انتشار : ۱۵:۰۹:۴۱ - پنج شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶

تشکر مولانا عبدالحمید از پاسخ مقام معظم رهبری

مولانا عبدالحمید اسماعیل‌زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان با ارسال نامه‌ای به محضر رهبر معظم انقلاب، از «فرمان تاریخی، حکیمانه و فصل‌الخطاب» ایشان تشکر و قدردانی کرد.

تشکر مولانا عبدالحمید از پاسخ مقام معظم رهبری

به گزارش پایتخت ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه اهل سنت زاهدان، متن نامه تشکرآمیز مولانا عبدالحمید از مقام معظم رهبری بدین شرح است:

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیتالله خامنه ای ـ دامت برکاتهم ـ

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

احتراما، فرمان تاریخی، حکیمانه و فصل‌الخطاب آن رهبر فرزانه در شرایط حساس منطقه و کشور که طی نامه شماره ۳۲۶۶۳۰/۱ مورخ ۹۶/۰۵/۳۱ بوسیله رئیس دفتر محترم حضرتعالی در پاسخ به نامه شماره ۹۶/۳۳۷ مورخ ۹۶/۰۵/۱۱ اینجانب صادر و ابلاغ گردید، مأیوس کننده بدخواهان ایران اسلامی و مایه مسرت ملت عزیز ایران و از باقیات صالحات معظم له و موجب همبستگی ملی و امنیت پایدار خواهد بود.

این فرمان، تکلیف شرعی و قانونی همه مسئولان لشکری و کشوری و ارکان نظام اسلامی را در راستای اجرای عدالت و نگاه یکسان بین همه اقوام و مذاهب را تبیین و حجت را بر همه تمام کرده است.

وظیفه خود می‌دانم از این دستور صریح و ماندگار آن رهبر دلسوز و خردمند صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی نمایم و امیدوارم مدیران محترم کشور در سطوح مختلف این پیام روشن و خداپسندانه را چراغ راهشان قرار دهند و نسبت به رفع هر نوع تبعیض و نابرابری بین مردم شریف ایران که همه به منزله اعضای یک خانواده اند اقدام نمایند.

سلامتی و طول عمر همراه با موفقیت را برای آن زعیم عالیقدر مسئلت دارم.