کد خبر: 2243تاریخ انتشار : ۶:۴۰:۴۱ - یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴

ابلاغ قانون اقدام متناسب و متقابل دولت ایران در اجرای برجام

روحانی قانون “اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام” را برای اجرا به وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی ابلاغ کرد. به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، قانون “اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام” را برای اجرا به وزارت امور خارجه و […]

ابلاغ قانون اقدام متناسب و متقابل دولت ایران در اجرای برجام

روحانی قانون “اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام” را برای اجرا به وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی ابلاغ کرد.

به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، قانون “اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام” را برای اجرا به وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی ابلاغ کرد.

متن دستور حجت‌الاسلام حسن روحانی به این شرح است:

بسمه تعالی

وزارت امور خارجه

سازمان انرژی اتمی ایران

در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به‌پیوست «قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» که در جلسه علنی روز سه‌شنبه مورخ بیست و یکم مهرماه یک‌هزار و سیصد و نود و چهار مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۱۳۹۴٫۷٫۲۲ به تأیید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره ۵۲۸۳۲/۶۱۴ مورخ ۱۳۹۴٫۷٫۲۳ واصل گردیده، به‌پیوست جهت اجرا ابلاغ می‌گردد.

حسن روحانی

رئیس‌جمهور

کلمات کلیدی :