کد خبر: 41018تاریخ انتشار : ۱۷:۵۷:۴۳ - سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷

در گفت وگو با عضو شورای شهر کرج مطرح شد؛

دستگیری‌ کارکنان شهرداری کرج مربوط به هفته‌ها ‌قبل است / هر ۱۳ نفر به قید وثیقه آزاد شدند

در حالی که دادستان کرج از دستگیری تعدادی از کارکنان شهرداری این کلانشهر به اتهام دلالی، اخذ رشوه و خرید و فروش پست‌های مدیریتی خبر می دهد ، یک عضو شورای شهر کرج دستگیری این کارکنان را خبرتازه‌ای ندانست و گفت : هر ۱۳ نفر در چند روز اخیر به تدریج به قید وثیقه آزاد شدند.

دستگیری‌ کارکنان شهرداری کرج مربوط به هفته‌ها ‌قبل است / هر ۱۳ نفر به قید وثیقه آزاد شدند

حاجی‌رضا شاکرمی با اعلام خبر دستگیری ۱۳ نفر ازکارکنان شهرداری  از وضعیت شهرداری کرج انتقاد کرد وگفت: بلاتکلیفی وضعیت شهردار کرج و قصور اعضای شورای شهر در انتخاب شهردار این کلانشهر موجب مشکلات و ضرر شهرداری و عدم خدمات رسانی به شهروندان شده است.

وی اضافه کرد: همچنین بلاتکلیفی شهرداری موجب افزایش روز افزون تخلفات در بدنه شهرداری، رشد فزاینده دلالی، اعمال نفوذ بر خلاف حق و مقررات و تضییع حقوق عمومی شده است.

شاکرمی گفت: عمده فعالیت این افراد کار چاق کنی، اخذ رشوه در حوزه ساخت و ساز غیر مجاز، خرید و فروش پست‌های مدیریتی، اعمال نفوذ بر خلاف حق و مقررات، غصب عناوین و جعل است که پرونده در حال بازرسی و تکمیل تحقیقات است.

اینها همه در حالی است که محمد‌حسین خلیلی اردکانی عضو شورای شهر کرج در گفت وگو با خبرنگار ما  این دستگیری‌ها را مربوط به هفته‌های قبل دانست و گفت:علت اینکه خبر دستگیری این افراد امروز منتشر شده را نمی‌دانم اما این اتفاق در هفته‌های گذشته رخ داد و تا  آنجا که من اطلاع دارم همگی این افراد  در چند روز اخیر  به قید وثیقه آزاد شدند.

پیگیری خبرنگار ایلنا با عباس زارع ، رئیس شورای شهر کرج نیز در این خصوص به نتیجه نرسید و وی  در پاسخ به این پرسش که علت دستگیری‌ها چیست؟ گفت: « از دستگیری ها بی خبر و هیچ اطلاعی ندارم.»

تعداد دیگری از  اعضای شورای شهر کرج نیز از موضوع اظهار  بی اطلاعی کردند.

 

 

 

منبع: ایلنا