کد خبر: 43422تاریخ انتشار : ۱۷:۵۱:۰۴ - پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

بهرام پارسایی: باید به جای اتهام زنی به سراغ آن‌ها که ظریف گفته رفت

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت:وزیر امور خارجه طی چند روز اخیر پرده از وجود مافیا‌های کلان اقتصادی در کشور برداشت و همه آحاد مردم موظفند حامی این مسئولان در زمینه شفاف سازی باشند.

بهرام پارسایی: باید به جای اتهام زنی به سراغ آن‌ها که ظریف گفته رفت
بهرام پارسایی چهارشنبه در سمینار علمی کاربردی دندانپزشکی درشیراز گفت:شاهد هستیم که طی روز‌های اخیر مسئولانی که شعار شفاف سازی می‌دادند این روز‌ها با وارد کردن انتقاد و هجمه به آقای ظریف اتهام زنی می‌کنند.

وی ادامه داد:این در حالی است که به جای انتقاد از مسئولان باید به سراغ آن عده‌ای رفت که وزیر امور خارجه تاکید کرده است نمی‌توانم اسم آن‌ها را بیاورم.

پارسایی اظهار داشت: در روستا‌های اطراف شیراز متاسفانه مواردی وجود دارد که برخی حتی توان خرید نان نداشته اند این در حالی است که تنها در یک مورد از این معاملات شاهد جابه جایی ۳۰ هزار میلیارد تومان بوده ایم.

نمانیده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتظار از مردم این است که از مسئولینی که به دنبال شفاف سازی هستند حمایت شود و باید جامعه تحصیل کرده کشور در کنار فعالیت‌های علمی و تخصصی که در حال انجام است، نیرو‌های جهادی کشور را تنها نگذارد و نباید اجازه دهیم هجمه‌هایی که طی چند روز اخیر به مسئولان کشور وارد می‌شود خللی در روند خدمت رسانی آنان وارد کند.

وی بیان کرد: قطعا کسی که در مسند وزیر امور خارجه بوده است بدون سند حرف نخواهد زد.
منبع: ایرنا