کد خبر: 45145تاریخ انتشار : ۱۸:۵۶:۱۵ - یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

امیری:

سوال از رئیس‌جمهور مطرح نیست/به نماینده مطرح‌کننده سوال قول پیگیری دادم/ دولت نسبت به افزایش قیمت تضمینی خرید گندم اقدام کرده است

معاون پارلمانی ریاست جمهوری درباره سوال از رئیس‌دولت گفت: نماینده محترمی که این موضوع را مطرح کردند با من صحبت کردند و مشخص شد ایشان هم پیگیر همان موضوعی است که خود دولت هم به دنبال آن است.

سوال از رئیس‌جمهور مطرح نیست/به نماینده مطرح‌کننده سوال قول پیگیری دادم/ دولت نسبت به افزایش قیمت تضمینی خرید گندم اقدام کرده است

حسینعلی امیری در گفت‌وگو با ایلنا،‌ درباره طرح سوال دوباره برخی نمایندگان از رئیس‌جمهور گفت: سوالی مطرح نیست؛ یک گفت‌وگویی درباره مسائل و موارد مرتبط با دستگاه اجرایی است که مطرح شده است.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور ادامه داد: نماینده محترمی که این موضوع را مطرح کردند با من صحبت کردند و مشخص شد ایشان هم پیگیر همان موضوعی است که خود دولت هم به دنبال آن است.

وی در پاسخ به این سوال که موضوع مورد  سوال از رئیس‌جمهور چه بوده است، گفت: مبحثی که قرار بود از  رئیس‌جمهور مورد سوال قرار گیرد افزایش  قیمت تضمینی خرید گندم از سوی دولت بود که باید گفت وزرات جهاد کشاورزی هم دنبال این موضوع است.

امیری تاکید کرد: با نماینده‌ای که این موضوع را بیان کرده صحبت کردم و به ایشان قول دادم که حتما این مهم را پیگیری خواهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: دولت قبل از اینکه نیازی به این نوع پیگیری‌ها باشد نسبت به افزایش قیمت گندم اقدام کرده و کارهایی هم در این زمینه صورت گرفته است.