کد خبر: 2818تاریخ انتشار : ۱۳:۰۶:۴۳ - چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴

آیت‌الله جنتی برای برای سخنرانی وارد شهرستان ورامین شد

این کاندیدای دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری در پایان با تأکید بر اینکه لایق محبت‌های مردم نیست، جهت نصرت مردم یمن و بحرین به درگاه الهی دعا کرد

آیت‌الله جنتی برای برای سخنرانی وارد شهرستان ورامین شد

به گزارش پایتخت ما و به نقل از تسنیم، آیت‌الله جنتی با استقبال گسترده و پرشور مردم شهرستان‌های قرچک و ورامین به منظور شرکت و سخنرانی در مراسم شهدای مدافع حرم وارد شهرستان ورامین شد.
آیت‌الله جنتی پیش از ورود به شهرستان ورامین، با استقبال گسترده مردم شهرستان قرچک مواجه شد که با شعارهایی همچون “صلی علی محمد، یاور رهبر آمد”، “جنتی، جنتی خدانگهدار تو” و “مرگ بر انگلیس” به درخواست دولت انگلیس برای عدم رای به آیت‌الله جنتی در انتخابات آتی مجلس خبرگان رهبری واکنش نشان دادند.
آیت‌الله جنتی ضمن تقدیر از استقبال مردم قرچک، طی سخنانی کوتاه، هوشیاری و بصیرت ملت ایران را مسئله‌ای مهم در انتخابات دانست و با تاکید بر لزوم هوشیاری در مقابل توطئه دشمنان، گفت: هر بار دشمن قصد توطئه علیه ملت ما را داشته، از ملت ایران تودهنی دریافت کرده است.
وی همچنین با حضور در گلزار شهدای امام‌زاده حسین‌رضا به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم ادای احترام کرد.
پیش از این مراسم نیز آیت‌الله احمد جنتی در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم قرچک که در مسجد جامع این شهرستان با حضور مردم و مسئولان برگزار شد، خطاب به مردم، گفت: شما در صحنه‌های مختلف انقلاب راست گفتار بودید که نشانه آن شهدای شما و حضور شما در همه صحنه‌هاست.
وی با تأکید بر اینکه امروز مردم قرچک همان شور سال ۵۷ را دارند، اظهار داشت: همان‌ها که هنوز شور انقلابی سال ۵۷ را دارند مشت بر دهان آمریکا زده، در جنگ هشت ساله حضور یافته و دشمن را بیرون کردند و هر کجا که از آنان دعوت می‌شود حضور می‌یابند.
آیت‌الله جنتی در ادامه گفت: همان‌ها در سوریه ایستاده‌اند و شهادت‌طلبانه به میدان می‌روند و دفاع مقدس هشت ساله را تکرار می‌کنند.
وی علت زنده ماندن اسلام و انقلاب و جرأت نداشتن دشمن برای تعدی کشور، ترس از مردم انقلابی عنوان کرد و افزود: شما آبروی دشمن را بردید و همیشه در صحنه آماده‌اید.
دبیر شورای نگهبان با اشاره به اینکه کشور در عزای حضرت فاطمه زهرا (س) عزادار است به لعن ظالمان و غاصبان حق اهل بیت(ع) پرداخت و گفت: اکنون امامزاده‌های چند نسل بعد از هم مزارشان در این کشور مورد احترام است اما چرا قبر مادرشان حضرت زهرا (س) باید مخفی باشد؟ چه بلایی بر سر دختر پیامبر (ص) آوردند که از امیرالمؤمنان علی (ع) خواست تا کسی در تشییع جنازه‌اش حاضر نشود؟
این کاندیدای دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری در پایان با تأکید بر اینکه لایق محبت‌های مردم نیست، جهت نصرت مردم یمن و بحرین به درگاه الهی دعا کرد.

کلمات کلیدی :